Logo

Dětská a zubní ordinace v centru KadaněČSA 1130!
Parkoviště
Parkoviště!
Parkoviště!
Československé armády 1130
Kadaň 432 01

Aktuality :
 • Milí pacienti,
  vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci vás prosíme, abyste se telefonicky objednávali k návštěvě našich ordinací nejen při zdravotních obtížích, ale i v ostatních neakutních nebo administrativních případech. Toto opatření je potřebné z důvodu zamezení kontaktů nemocných pacientů s těmi, kteří potřebují neakutní péči nebo administrativní úkony.
  Na objednaná vyšetření se, prosím, dostavte v dohodnutý den a hodinu, protože vstup do čekáren bude omezen v daný čas na určitý počet osob.
  Před vstupem k recepci proveďte dezinfekci rukou z bezkontaktního dávkovače a do budovy vstupujte se zakrytými ústy a nosem. Spolu s našimi zdravotními sestřičkami se budeme snažit vám zajistit, i přes uvedená opatření, co nejlepší péči.
  Děkujeme za pochopení.
  MUDr. Jan Vojta
  MUDr.Danuša Vojtová

  Telefonní čísla na kterých nás můžete v ordinační době kontaktovat:
  474 343 257, 474 343 259 , 739 275 811.
 • Aktuální informace můžete nadále sledovat i na našich facebookových stránkách Dětská a zubní ordinace Vojtovi
 • Vzhledem k novému nařízení EU týkající se ochrany a zpracování osobních údajů (GDPR) věnujte prosím pozornost přiloženému dokumentu zde
 • Provádíme nastřelování naušnic u kojenců, starších dětí i dospělých. Vybrat si můžete z několika variant dle vzorníku přímo v ordinaci.